Hamza Sahin (Alamanya) ,   Istekyaptim yanlis yere göndermisim..Anadolu damar istemistim..eger böyle devam ediyorsa cok güzel..basarilarinizin devamini dilerim....    |           Oğuz (Gebze ) ,   Murat Boz-Janti teşekkürler ...    |           Eray (uşak merkez) ,   ben uşaktan eray sağcan sizi dinliyoum ve çok neşeli yayın abim askere gidicek ona çok çok slm hayırlı teskereler...    |           Emir (İstanbul) ,   Abi iyi yayınlar he yenerden bi parca teşekkürler :))...    |           yasemin (istanbul etiler) ,   ibrahim tatlıses yalnızım dostlarım. benden aziz saran a gelsin bu şarkı onu cok sevdim ama yalnız bıraktı...    |         
Kullanıcı:    Parola:    Üye Ol   Şifremi Unuttum  
 
 
 

Dediğim Dedik - Niran ÜNSAL

 

Niran Ünsal albüm kariyerinin 20. Yılında “Dediğim Dedik “ adlı yeni albümüyle dört yıllık suskunluğuna son veriyor.

Niran Ünsal albüm kariyerinin 20. Yılında “Dediğim Dedik “ adlı yeni albümüyle dört yıllık suskunluğuna son veriyor.

 

Niran Ünsalmüzik yönetmenliğini Bülent Sert’ in üstlendiği “Dediğim Dedik” isimli yeni albümünde 10 şarkıya yer verdi.

Sanatçı, ilk klip şarkısını sözü Seda Akaya ait “Dediğim Dedik” adlı şarkıya klip çekmeye hazırlanıyor.

Albümde yer alan şarkılar sırasıyla “Dediğim Dedik” “Kalp Tutulması” “Tövbekar” “Nasip Değilmiş” Remix ‘’Way be’’ ‘’Haktan ‘’ ‘’ Eyvallah‘’ ‘’Aşk emretti’’ ‘’ Hayat sürgün’’ gibi şarkılar yer alıyor.

20 yıl önce ilk albümünün çıkış şarkısı olan Söz: Seda AKAY ‘a Müziği Garo MAFYAN’a ait “Haktan” 2007 yılında Özcan DENİZ’ verdiği Sözü Günay ÇOBAN’a Müziği: Niran ÜNSAL’a ait olan NASİP DEĞİLMİŞ adlı iki şarkıyı da COVER yaptı.

 

Albümün müzik yönetmenliğini, tüm şarkıların aranjelerini Bülent SERT üstlendi. NİRAN ÜNSAL bu albümün de şarkılarının alışılmışın dışında bir müzik anlayışı ile hazırlandığını, bu projenin evrensel ve etnik bir albüm olduğunu söylüyor.

http://www.hurriyet.com.tr/niran-unsal-4-yil-sonra-40107945

 
Tarih       : 01 Haziran 2016
 
 

                                                                                                   Tüm Hakları Saklıdır. | www.FarkFm.com | Copyright © 2016                                                                   DJ İstek Paneli Girişi

rt.png (35×20) RadyoSitesiKur